| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Ce rimel imi recomandatii? Maybelline Volum Express The Falsies Mascara sau Maybelline Colossal Cat Eyes?

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Cat eyes este bun are o perie interesanta care te ajuta sa iti rimelezi genele din exteriorul ochiului.astfel dai impresia de ochi alungit, migdalat in genul angelina jolie

| St3fan97 a răspuns:

Collosal cat eyes desigur si iubit mea il foloseste

| robertaasdfghj a răspuns:

The Falsies iti da super volum si le face sa para lungi dar Colossal Cat Eyes ti le face sa para mai groase si mai lungi.Totusi falsies le face cele mai lungi. Orium le am pe ambele iar daca ai ochii mari Falsies e perfect dar daca ai ochii tip vultur mai mici si cu o forma mai sexy ca ai mei eu prefer collosal cat eyes. Daca ochii tai sunt mici si nu au acea forma aparte iti sugerez ceva de la RIMMEL. Tot cu aspect de gene false cred ca se numeste si este cel pe care tocmai l-am pierdut dar e genial iar culorile ambalajului erau negru si roz. Atat mai tin minte.

| ramonuta a răspuns:

The Falsies