| Sara2 a întrebat:

Ce sa aleg intre parfumurile perceive si little black dress?

1 răspuns:
| Omulinvizibil a răspuns:

Intotdeauna trebuie sa alegi parfurmul a carui miros este usor (nu intepator) si a carui miros este persistent (de la ore la cateva zile).
Din punctul meu de vedere, little black dress nu se mai merita. Am renuntat la parfumurile de Avon si Oriflame. Vezi ca sunt buticuri care vand parfurmuri la kilogram. Ai o gama variata de produse. Si fii atenta ca atunci cand alegi un parfum sa te uiti la culoarea acestuia. Iti dai seama ca nu a fost diluat cu apa foarte mult atunci cand are o culoare mai galbuie pronuntata. Cand este aproapre incolor, nu va mai persista asa mult din cauza adaosului foarte mare de apa.