| secret98 a întrebat:

Ce sa fac ca sa creasca parul mai repede? dau fundita(l-amfrezat siimi pare rau de tot)

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Creşterea părului diferă de metabolismul fiecăruia, de starea de sănătate şi de cea psihică.
Îţi recomand cu încredere să foloseşti şamponul Favisan pentru creşterea părului şi masca de păr pe bază de miere de la Orzene şi tratamentul de regenerare pe bază de petrol de la Gerovital.
Te pup!

| secret98 explică (pentru anonim_4396):

Ms mult la toti! va sunt foarte recunoscatoare!:*

| DiazAndreea a răspuns:

Pai, poti aplica ulei de ricin la varfuri, sa te speli des, parului ii cam place apa si masca de par de la kallos-placenta.
chiar ajuta, am facut si eu prostia o data sa ma tund mai scurt si o sa regret toata viata de asta acum il tund singura acasa

| Laugh25 a răspuns:

Foloseste petrol, gasesti in magazine cu 10 lei.Si la farmacie Lotiune cu petrol la 23 lei. Daca nu ulei de ricintongue
Funda?

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna :*! Du-te la farmacie si ia-ti ulei de ricin. Iti dai pe varfuri si la radacini. E destul de bun si in privinta pretului sa stii ca eu am dat 8 lei pe o sticluta! Sper ca te-am ajutat!

| andreea1913 a răspuns:

Tunde-te cand luna e in crestere, Maseaza-ti scalpul, Ia vitamine,
Renunta la suplicii
Dormi opt ore pe noapte
Mananca echilibrat

| andreea1913 a răspuns:

Cu placere

| Thãu_Krÿssu_1999 a răspuns:

Draguta, nu poti sa il faci sa creasca mai repede... cresterea depinde de organism!

| secret98 explică (pentru Thãu_Krÿssu_1999):

sad

| Thãu_Krÿssu_1999 a răspuns (pentru secret98):

Nu e nevoie sa iti masezi scalpul sau mai stiu eu ce... depinde de organismul tau!