| Morenna10 a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi scada pofta de mancare?

Răspuns Câştigător
| Manuela_9985 a răspuns:

Bea suc de grefa rosie...adica cumperi grefe si le storci si bei sucuhappy iti taie pofta de mancare sau mananca cereale[cu musli] cu lapte, mie imi taie pofta de mancare...si poti sa mananci orez cu legume si pui happy orezul la fel taie pofta de mancare iar legumele sunt sanatoase. funda?

9 răspunsuri:
| MarinaElena a răspuns:

Bea cat mai multa apa cu 30 min inainte de masa, sau oricand iti este sete.Din cate imi amintesc(nu mai stiu asa sigur), si otetul de mere poate scadea pofta de mancare.

| CherryLove a răspuns:

2 cuvinte coca-colla xD!

| marialarysa a răspuns:

Sa mananci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci putin, organismul iti cere mai mult decat ai consumat in ziua precedenta.

| dmrtr a răspuns:

Eu ma uitam la poze scarboase pe net si imi scadea pofta de mancare, sau daca nu fa ceva ce iti place ca sa uiti de mancare

| 3ly a răspuns:

Pai. gandeste ca nu vrei sa mananci totul e din psihic happy nu ai ce sa faci altcevahappy iesi afara. fa ceva sa nu te gandesti la mancarewinking

| Madutzaaa67 a răspuns:

Iesi afara si tu plimbate toata ziua si mananci mai putin

| snkdarian a răspuns:

Mananca ceea ce nu iti place, sau incearca niste tigari.

| Daniela4664Sweety a răspuns:

NU TREBUIE SATI SCADA POFTA DE MANCARE! Trebuie sa nu mananci multa paine, dulciuri snaksuri si toate prostiile. Trebuie sa mananci cel putin un fruct pe zi