| Grove1234567890 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai transpir asa rau? Chiar daca nu fac efort transpir. uneori chiar si daca nu e f cald.HELP! FUNDAA!

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Am început şi eu să transpir aşa.
Aşa..degeaba.
NU mi se mai întâmplase.
Cred că e de la faptul că m-am îndrăgostit rău de cineva, altfel nu-mi explic laughing

| Amelya02 a răspuns:

PS.
fă-ţi duş în fiecare seară, dă-te cu un deodorant mai scump!

| Eidriana a răspuns:

Uf, da si eu am aceasta problema. Si cand cred ca am totul sub control numa ma trezesec ca trebuie sa incerc sa ascund ceva. Eu citisem pe net sa incerc in loc de deodorant bicarbonat, dar nu m-a ajutat. Am renuntat la cafea, alcool dar tot apare.
Insa nu am incercat inca ceai de salvie. Cica are efect de a reduce activitatea glandelor sudaripare.
Mai exista si un deodorant la care ii zice DrySol, dar costa cam 150 de lei. Mi-e un pic frica sa-l comand, deoarece poate nu ma va ajuta.
Stiu ca mai exista si metoda cu injectare cu botox in zonele afectate, si sunt sigura ca functioneaza, dar nu stiu cat costa.
Iti urez succes si astept, la fel ca si tine, raspunsul si altor utilizatori poate mai aflu si eu si alte remedii.

| Bumbacea_Sergiu_1996 a răspuns:

Date cu deodorantlaughing

| Grove1234567890 explică (pentru Bumbacea_Sergiu_1996):

Ma dau dar degeaba.[am incercat pana acum fa si rexona]