| Fetitza_7841 a întrebat:

Ce sa fac pentru sa nu mi se mai electrizeze parul vrau ceva natural nu sampoane balsamuri ceva care poti face acasa de ex:lamaie.Am incercat toateb sampoanele si balsamurile si nu a mers. Dau o funda mare.Si as vrea si ceva pentru sa nu mi se mai despice parul.

3 răspunsuri:
| timiHash a răspuns:

Spalate cu buretele din sarma laughing e natural

| ELLSSA a răspuns:

Electrizarea acestuia este din cauza placii pe care o folosesti.Prea des stii ca strica...
Lamaia stiu ca este pentru par grashappy
Incearca sa nu te imbraci cu plouvere pe gat si foloseste un piaptan din lemn sau os, nu din cauciuc sau plastic.

| IzzyNailart a răspuns:

Iti zic sincer din proprie experienta ca poti folosi balsamul acela sub forma de sprai de la Gliss. este genial. Dupa ce te-ai spalata la cap usucati parul cu prosopul si cand este inca umed da-ti cu putin balsam de la gliss. Crede-ma pe cuvant ca este foarte bun. Nu se mai electrizeaza, poti sa il si descurci si nici nu se simte parul de parca ar fi plin de fixativ. Este perfect. Sper ca te-a ajutat sfatul meu. A si apropo ca sa nu se mai despice iti trebuie balsamul galben mi se pare pentru varfuri despicatehappy