| aniela05 a întrebat:

Ce sa fac? Sa devin reprezentant Avon? Ce benefici am? Iar daca intr'o luna nu fac comanda de cat este necesar... ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| d_9428 a răspuns:

Buna, sa stii ca si eu sunt reprezentatnt avon si este foarte placut.Beneficii sa stii ca ai.In primele 3 luni parca, nu mai stiu sigur pentru ca eu sunt de mai multi ani si am mai uitat, ai de trecut niste pasi, adica trebuie sa faci comanda de o suma pe care ti-o da ei si dupa ce ai trecut acesti pasi poti sa faci comanda de cat vrei tu sau de cat ai(dar nu mai putin de 150Ron). Referitor la beneficii ti se ofera un discount de... nu stiu cat la suta(de exemplu:tu faci comanda in valoare de 1200 ron, iar pe factura iti scrie ca trebuie sa platesti doar 1000 RON)pe langa faptul ca iti mai fac si ei cadouri si beneficiezi si de o oferta a reprezentantilor unde ai anumite produse la un pret mai scazut fata de cel din catalog.Succes daca te hotarasti sa devii reprezentant si sper ca ti-am fost de ajutor.Numai bine!

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! deci la inceput vei primi 4 pasi. Primul pas trebuie sa faci de 110 parca, al doilea 170 lei, al treilea 210 lei, iar ultimul de 270 lei, iar discount in functie de suma.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna maryana si vreau sa spun ca e destul de bine sa devi reprezentant

| MadaMady135 a răspuns:

Am completat detaliile despre mine la Avon...In cat timp pot pune comenzi?

| MadaMady135 a răspuns (pentru dia_2587):

Am completat formularul pentru a deveni reprezentant...In cat timp pot pune comenzi?