| dydy8191 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca unghiile mai repede cam in 2 saptamana? este ziua unei prietene si vreau sa imi fac france ata cat se poate dar vreau sa imi creasca. vreo metoda rapida?/fundaaaaa

4 răspunsuri:
| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna poti sa te dai cu ulei de masline si nu ti se mai rup si iti cresc si repede sau ia-ti un tratament de la AVON si iti va creste repede.Bafta :*

| Buuff a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa stai mult cu mainile in apa.am auzit la multa lumea. Incearcahappy.nu neaparat sa stai cu mainile in apa asa.stai mai mult la dus. spala-te des. foarte des pe maini. nu stiuj gasetse si alte metode tongue

| AnnaSophiaRobb a răspuns:

Vopsestele cu iod si bea cit mai multe oua crude, traditional happy

| DeeDee007 a răspuns:

Da-te timp de 2 saptamani cu ulei de ricin pe unghie si ia-ti un tratament pentru cresterea unghiilor.eu am unul de la avon si a avut rezultate. uleiul de ricin ti le face mai puternice.sau poti sa iti iei si intaritor de unghii de la farmec cu vitamina B5, trebuie folosit o saptamana-doua. in fiecare zi de cel putin 2 ori pe zi.happy