| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa-mi luceasca parul mai tare?

6 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Spala-te cu Nivea Diamonds Gloss, va straluci foarte frumos!happy

cristian
| cristian a răspuns:

Poti folosi un ulei de par.

| DenissaDeea a răspuns:

Foloseste un balsam de par bun si dupa doua spalari pe cap, incepe sa se vada rezultatele balsamului.incearca sa te convingi tu.

| Adorable3 a răspuns:

Ulei de maslineblushingblushing

| claudiarebecca a răspuns:

Stralucirea parului e un semn al sanatatii lui. deci raspunsul ar fi sa il ingrijesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sunt șampoanele de ultimă generație care dau un surplus de strălucire părului: Panten, Nivea, L*oreal, Hemel, Faberlic, etc. care au mențiune pe ele Diamonds/Nutri - Gloss; oțet.
Un păr stălucitor.
Pa, pa.