| GlamorousGirl111 a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai jeneze balerinii in spate? Dar sa nu se mai duca culoarea neagra de pe ei, daca sunt din piele?

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Pentru jenare ii poti da pe dinauntru in locul unde te jeneaza cu crema de maini de fata de care ai...si pentru culoase auzisem ceva odata - nu stiu cat de adevarat este dar ti-o zic - de spirt..cum ca alcoolul sanitar prinde mai bine culoarea..acu nu asculta in gura mea ca ti.am zis nu stiu sigur daca e asa poate vorbesc prostii..bafta!happy:*