| RoxAnneLove a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai am parul fara putere, culoare, fara stralucire?

7 răspunsuri:
| Esperana a răspuns:

Eu îţi recomand să îţi faci diferite măşti naturale!
Pentru hidratare, foloseşte uleiul de măsline împreună cu mierea. Mod de preparare: Încălzeşte uleiul de măsline, adaugi miere, masezi uşor părul cu combinaţia obţinută, iar la sfârşit înfăşoară părul cu un prosop. Lasă masca să acţioneze 10-20 de minute.
Altele vezi aici http://www.unica.ro/......19711.html -avocado un fruct minune pentru păr.
Mai poţi lua şi din comerţ Mască de păr de la Pantene pentru păr puternic şi strălucitor. http://frumusete.ele.ro/......10938.html
Baftă!

| Wøodenpints a răspuns:

Să-l tunzi.

| YONTU a răspuns:

Baga-l in priza si-ti vei reveni!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mirela77 a răspuns:

Suplimente de vitamine si minerale si masca de par din ulei de masline si ricin saptamanal.

| MonsterCookiesOo a răspuns:

Decoloreazatil. dar nu inteleg dc ai vrea sa faci asta?