| Theseus a întrebat:

Ce sampoan e mai bun pentru par(in special volum, si sa fie firul de par mai "tare")la baieti? Head and Shoulders / Clear / Wash and Go / Palmolive / Pantene? Sau ce mai folositi voiwinking

Răspuns Câştigător
| alinike2 a răspuns:

Clear, folosit alternativ cu H&S. Șmecheria e următoarea. Când te speli, samponeaza-ti parul și cat timp te speli pe restul corpului tine șamponul pe par. Vei vedea diferența chiar de la prima spălare. Dar nu folosi doar un șampon. Parul devine imun la efectele acestuia. Succes,

3 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Clear nu se potriveste oricarei persoane... cunosc multa lume care s-a umplut de matreata de la Clar. Recomand Head & Shoulders sau Wash & Go.

| justGirl19 a răspuns:

Clear,crede-ma si tata si fratele meu il folosesc

| dingulaura14 a răspuns:

Clear e mai bunwinking