| clausss16 a întrebat:

Ce sampon antimatreata eficient imi recomandati? Vreau ceva foarte bun la un pret relativ >mic.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Kaliope a răspuns:

Nu stiu daca iti convine dar pot sa-ti recomand Head and Shoulders, fratele il folseste de aproximativ 1 an si nu are probleme cu matreata. Cred ca te-am ajutat. Funda?

| tukina a răspuns:

Eu recomand sa mergi la un magazin de naturisti. preturile variaza si in general produsele naturale au mare efect. nu uita sa clatesti bine bine :*

| IrinaStoica a răspuns:

Http://www.miss-lady.ro/catalog/sampon-618952

Samponul antimatreata Herbagen este natural si este foarte foarte bun! Si nu este scump, il puteti gasi si prin magazine, la supermarket sau online, am lasat un link mai sus.