| fluturascolorat a întrebat:

Ce sampon/balsam folositi sau va place mai mult?(Garnier, Clear, Wash and go, Dave, Head and shoulders)?

Răspuns Câştigător
| Ana_1308 a răspuns:

Clear! fundita?

15 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Syoss - e super

| Sara2 a răspuns:

Head and shoulders acela cu lamaie
si balsamul ma dau pe varfuri ca alea se tocesc repede elseve cu laptisor de matca si miroase super

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pe moment folosesc Garnier si e foarte bun. happy
Cel mai de calitate se spune ca e Dove-ul, dar pentru parul meu nu e foarte bun. sad
Marca mea preferata si pe care am folosit-o cel mai mult, si pot spune ca e foarte bun este Wash & Go. love struck happy
Ciao.kiss

| Helene a răspuns:

Head and Shoulders :pentru ca este foarte bun
Si balsam de la Dove

| Annemary_2131 a răspuns:

Eu folosesc Syoss...:X e cel mai bun din cele pe care le-am avut pana acum

| euuuuuuu6 a răspuns:

Incearca shaumma sau cum se scrie

| MsGossier a răspuns:

Inainte ma foloseam si eu numai cu un sampon
dar dupa ce am citit un articol pe net am gasit ca cel mai bine e sa te speli cu diferite

si nu cred ca exista asa unul mai bunicel
incearca in fiecare luna sa iti speli capul ce ceva nou si ai sa vezi ce rezultate da

Succese

| pitikaaa a răspuns:

Head and shoulders folosesc de foarte mult timp.
Succes!

Byencutza:X

| Daiana90 a răspuns:

Eu folosesc clean and clear. dupa ce il folosesc parul e mai pufos si prinde si volum. a fost singurul sampon de la care mi-a disparut si matreata.inainte foloseam head and shoulders dar frizeritele la caer am fost mi-au spus sa nu mai folosesc ca e prea tare pentru copii si nu putea respira pielea din cauza parului, samponul era tare si am avut ceva problemehappy. si balsam nu folosesc niciodata:p

| AnaigroeG a răspuns:

Garnier smug

| mihaela1414 a răspuns:

Eu folosesc wash and go si este foarte bun

| DDDDDD a răspuns:

Clearbig grin

| ZuZyK_7094 a răspuns:

Am incercat f. multe feluri de sampon dar cel mai bun pentru parul meu este Clear laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head and shoulders

| alexxandra a răspuns:

Garnier cu cacao, musetel si orhidee