| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon de par care il indreapta si NU il ingrasa stiti? Cel mov de la Sunsilk am auzit ca e bun pentru intreptare tinand cont ca am parul foooarte putin ondulat. Dar nu vreau sa mi-l ingrase mai tare.pentru ca deja mi se ingrasa destul de repede. Help happy

Funda happy

Răspuns Câştigător
| dyanna_8752 a răspuns:

Si eu am parul foarte putin ondulat, si pentru indreptare folosesc samponul si balsamul de la nivea strainght&easy, chiar da rezultate si nu ingrasa parul. Cat despre cel de la sunsilk nu stiu nimic, nu l-am incercat, am fost tentata sa mi-l cupmpar mai demult dar nu l-am gasit numai pe net si am renuntat. Iti recomand cel de la nivea, eu sunt foarte multumita de el nu numai ca imi indreapta parul dar ii face si matasos, stralucitor, ii da un miros ff placut si nu ingrasa. :-) :-X :-X

1 răspuns:
| Heidi a răspuns:

Multumesc,dyanna! O sa il incer si eu. pana la urma incercare moarte n-are love struck