| JustHappiness a întrebat:

Ce sampon folosesti?
Nu doar firma, ci si detalii despre produs.
De exemplu eu folosesc Nivea Classic Care cu extract de aloe vera si cheratina (keratina? nu stiu cum se scrie) lichida. happy

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sampon,nu.Sampoane,le combin.

Ca sa-mi curat parul,folosesc initial Syoss Repair cu keratina si clatesc bine.
Pe urma,"tratez" cu Kerastase din gama Soleil,Bain Apres Soleil,sampon reconstituant impotriva fotodegradarii pentru parul vopsit,il rehidrateaza si-i da un plus de stralucire,iar culoarea ramane intacta.
Si clatesc foarte bine,iarasi.

In timpul anului,cand nu ma tem de soare si apa marii, folosesc Kerastase seria Vita Ciment, care imi intareste firul de par si indeseste parul.
Si Syoss, la prima mana, intotdeauna.
happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Clear men. Ce mai conteaza detaliile, important e ca nu am nici o problema cu el. :))
Ceva gen:
http://banculmeu.ro/_pu/9/41744667.jpg
=))))

| Mayar a răspuns:

Eu folosesc Sampon stralucire cu extract activ de musetel de la Yves Rocher, imi face parul moale, suplu si catifelat+ ca imi da reflexi aurii! :X
Si mai folosesc sampon nutri-reparator tot de la Yves Rocher, careimi repara firul de par.

| ÎngheţatăCuCiocolată a răspuns:

Nu folosesc un singur șampon. Pentru mine este un fel de tur: folosesc un șampon până când termin 2 sticluțe și după aceea îl schimb. Iată șampoanele pe care le folosesc:

1. Syoss Shine Boost
2. Syoss Volume Lift
3. Gliss Million Gloss
4. Gliss Ultimate Volume
5. Gliss Ultimate Oil Elixir
6. Gliss Ultimate Repair
7. Nivea Diamond Gloss
8. Nivea Diamond Volume
9. Nivea Volume Sensation
10. Nivea Hydro Care

Le ador pe toate! happy