| cristinanicolaa a întrebat:

Ce șampon și balsam îmi recomandați dacă mi se îngrașă părul în față în a 3 a zi și îmi apare mătreață? Acum folosesc elseve pentru părul gras, dar nu dă roade.

2 răspunsuri:
| andreea878 a răspuns:

Ai putea sa te speli mai des cu un șampon pentru uz zilnic și poti sa tii faci parul mai moale cu keratina

| GărgărițaMinune a răspuns:

Încearcă să folosești șampon și balsam natural...pentru părul gras caută produse ce conțin urzică, mentă sau arbore de ceai (tea tree).