| SparklingAngel a întrebat:

Ce sapun folositi? Care e cel mai bun dupa parerea voastra?

22 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Dove cel mai bun, si dove folosesc.

| Parisblue a răspuns:

Dove,mi se pare cel mai bun,adica folosesc pentru maini si fata,dar cand fac dus folosesc gel de dus,dar tot de la Dove, mai folosesc cateodata si de la Nivea harmony time sau happy time, miroase demential:X!happy

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Eu folosesc Protex este ft ft bun inlatura bacterile este minunat il folosesc pentru ca doctorul mi la recomandat find cel mai bun

| IceCreamDoll a răspuns:

Folosesc sapunul Teo, dar stiu ca Protexul e cel mai bun si te protejeaza de microbi/bacterii. Acum, fiecare isi cumpara dupa buget asa ca succes la siopping.

| liii a răspuns:

Protex.

| Aceeasieu a răspuns:

Folosesc dove si camay

| Bitzzzz a răspuns:

Nivea,dove,protex,teo sunt cele mai bunekiss

| kkkmakafull a răspuns:

Eu folosesc dove e perfect face pielea fina si neteda.dove e cel mai bun

| bella_5718 a răspuns:

Dove

| venusdoom a răspuns:

Dove

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Protex,Dove,Niveahappy!

| Gabriel892 a răspuns:

Protex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dove mi se pare cel mai bunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dove e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre cele din comert, Dove este cel mai acceptabil. Asta pentru ca are 1/4 crema hidratanta tocmai pentru a nu se face simtite toate chimicalele;)) Dar contine si el, ca toate celelalte, o gramade de elemente nocive. Eu folosesc si sunt extrem de multumita de sapunurile naturale, total lipsite de orice agent chimic. Gasiti pe www.efrumuseti.blogspot.com

| OmletteDuFromage a răspuns:

Dove. nu ar avea el un miros deosebit (chiar daca e frumos), dar macar te scapa de toate bacteriile.

| McCrush a răspuns:

Dove

| ZăTweetyGirl a răspuns:

Mie imi place Dove. Are un miros foarte frumos happy In special cel roz ( nu mai stiu din ce e).

| Oana_2127 a răspuns:

Eu de obicei folosesc sapunul lichid de la Sephora.
Miroase foarte frumos si iti lasa si mainile catifelate.

| Delia491 a răspuns:

Eu cred ca cel mai buna sapun este dove, deuarece cand il folosesti iti face pielea fina si miroase frumos.

| Delia491 a răspuns:

Protex si dove