| razadeluna a întrebat:

Ce sapun folositi pentru fata? si ce ten aveti?

10 răspunsuri:
| Mihaitsa22 a răspuns:

Sincer, folosesc Garnier Pure Active pentru ten gras si fara stralucire. E un gel, mult mai bun decat un sapun si costa pana in 22 leiwinking

| JeSa a răspuns:

Eu am tenul foarteee alb! Şi, folosesc săpunul de la gama ''Protex Propolis''.
http://www.beautycenter.ro/......45.articol
Sper să-ţi ajute informaţia!

| RoxiutzaRux a răspuns:

Pai folosesc sapun de la Dove.

| Georgiiii a răspuns:

Eu folosesc sapun de la Dove.
Si nu am NIMIC pe fata.

| Unique a răspuns:

Am ten normal fara dusmanihee hee Asa si sapunurile mele preferate sunt Protex care este cel mai bun, apoi Palmolive, Galador care este cel mai natural sapun din Romania, si atat pentru fata! In rest mai multe!

| LLL2 a răspuns:

Am citit multe articole in care se preciza faptul ca pentru ten nu se folosesc sapunuri, ci geluri de fata.Sapunurile sunt prea dure pentru ten.

| SheCanFlyy a răspuns:

Pai ma spal cu nivea soft, la mine functioneaza, pentru tenul gras, baftaa :*

| dana_7218 a răspuns:

Am tenul gras. ma spal cu gel special pentru ten gras, de la Yves-Rocher

| jizabell a răspuns:

Nu folosesc sapunstraight facedoar geluri de curatare.in general de la avon.si am ten mixt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti au raspuns anapoda, in afara unor mici exceptii, care s'au axat fix pe intrebare. Da folosesc sapun, cel de la Dove.winking