| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca imi fac parul cu ondulatorul cand acesta este ud?

10 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Firele de par se vor despica foarte tare si exista posibilitatea sa nu il mai poti repara! nu itii recomand

| marsy a răspuns:

Deshidratezi parul. si il arzi

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai sansa nesperata a unui "permanent" absolut gratuit si instant!

| canarita a răspuns:

Il strici, socul termic nu este indicat, mai bine foloseste bigudiuri

| domidoc a răspuns:

Iti place stilul "punk"?

| lara7 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti... ondulatorul incalzeste pana la 200grade pe parul uscat...este cel mai rau lucru pe care ai putea sa il faci parului...mai incolo vei fi nevoita sa te tunzi scurt scurt fiindca iti va fi mult prea ars si nu va sta nici cum...nu mai folosii ondulator...foloseste,, moate,, sau bigudiuri...

| carmenzo a răspuns:

Nu stiu exact procesul dar sigur il arzi sau il stricihappydeci intai usuca/l...

| lick a răspuns:

Wow.Il arzi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domidoc - nu big grin

| Pufulete666 a răspuns:

Nu merge, ca am incerkt si eu pe par semi-ud, si eu ma fac cu ondulator dar pe par uscat.Pa-pa thumbs up