| Denisse66 a întrebat:

Ce se mai poarta?

Răspuns Câştigător
| Amlalia a răspuns:

Haine : Tenesi, tricouri cu imprimeuri gen Smile happy sau Rock On, sau Tweety, Minnie Mouse, Mickey Mouse, Buretele Bob, Cu note muzicale etc! blugi colorati [ rosu, verde, albastru, galben, mov, roz ] love struck eu am toate culorile. Se mai poarta UGG [ de preferat nu iti lua originale. sunt facute din piele de caini-sconsi batuti si jupuiti de vii crying ]. Incearac UGG gen fake, sintetice! happy Sper ca ti-am fost de ajutor. happy Funda? :* puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Haine

| AlleSeniorita a răspuns:

La ce te referi?hee hee

| mgtow a răspuns:

Vezi lumea ce poarta pe strada, copiazate dupa ei daca te pune in pas cu moda.

| Denisse66 explică:

Haine coafuri ( par mediu ) etc

| Brittanie a răspuns:

Haine...cum a zis si Rush.laughing

| Yoana3 a răspuns:

Esarfe, pulovere, blugi, jeci negre :X, parul prins in coada s-au lasat pe spate sau facut cu placa... big grin

| iull_1544 a răspuns:

Www.lookbook.nu uita-te aici si ai sa vezi ce se poarta ca sa fi mereu cu un pas inaintea celorlalti.

| Denisse66 explică:

Am si eu OGG dar p negru