| diana_3413 a întrebat:

Ce se poarta la rechizite anul acesta?

15 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

O-M-G! straight face
Chiar exista si moda rechizitelor? raised eyebrows
Pixuri de culoarea vantului turbat, asta stiu sigur ca se poartawinking

| DennK a răspuns:

Http://www.jadflamande.ro/produse/index.php/c/97/colectia_city_girls_2009/
asta mi se pare dragut...
si alea cu hannah
dar se poarta brose la ghiozdan mai nou.

| music4ever a răspuns:

Pai ghiozdane funky

| ionica56 a răspuns:

PAi tiai putea lu rechizite cu multe multe floriceeeleelove struck

Creioane cu inimoare si ghiozdan la fel sau cu floricele eu as a am si le a dor dj mi le-am luatlove struck

| mary a răspuns:

Wow! deci daca s-a ajuns si la moda rechizitelor... dar, na! cred ca ai 7-8-9 ani de te inereseaza atat de mult sa ai un creion la moda, nu de alta dar "sa moara colega de ciuda".
eu te sfatuiesc sa pui accent mai mult pe SCOALA pentru ca INCEPE SCOALA.

acum sa fim seriosi: niciodata nu am luat in seama cat de "la moda" sunt rechizitele mele.

| CRISTINA_5101 a răspuns:

Eu prefer cevacat mai simplu un ghiozdan negru cu un model ceva colorat, caiete cu personaje din desene animate cu coperti transparente. Tu alegi

| nosferatu a răspuns:

Pai anul asta se scrie pe caiete cu foi de tabla. si se scrie cu pixul la tabla.

| Face2face a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai, si dupa avatarul tau, rechizite cu Hanna Montana ar fi potrivite pentru tinewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moda Hannah Montanta! Si la rechizite avem moda? Am si eu o intrebare:Anul acesta ce chiloti se poarta?

| DianyS_3637 a răspuns:

Justin Biebeer:X:X:X

| sabriname08 a răspuns:

Www.paperdistribution.ro gasesti aici o groaza de chestii misto

| Andr31ut a răspuns:

Cauta pe www.rechizitelemele.net la noutati si gasesti tot ce a aparut si este la moda.

| ionicamarmy a răspuns:

Poti sa vezi ce este nou in materie de rechizite http://www.papetarie.ro/rechizite-scoala