| lavynya1 a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru o stralucire inedita a banchetului de a 12-a? Sfaturi pentru a arata cat mai bine la banchet(Fata)

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Inchiriaza o limuzina cu niste prieteni. Noi am dat pe o limuzina in care puteau incape 8 persoane 100 de euro.Am fost 6 si nu am dat decat 70 lei. Ne-a luat pe fiecare de acasa ne-a plimbat pana pe faleza de langa mare am dat muzica la maxim si am deschis o sticla de sampanie am iesit pe trapa etc. Dupa o ora ne-a lasat in fata banchetului si intrarea a fost grandioasa.