| anonim_4396 a întrebat:

CE SPORTURI SA FAC CA SA SLABESC REPEDE? PLS ajutati-ma

10 răspunsuri:
| mircea a răspuns:

Mai in gluma, mai in serios, practica saritul peste mese fara prajina. zece ture, dus si zece intors. de fapt ai de ales :ori iti satisfaci poftele si mananci ca sa "iei numai putin, putin! "din toate, ori iti satisfaci creierul care spune "pe aia nu pui manuta ca sa mananci ca te ia ...benga ". si nu pui mana. asta este VOINTA!

| MisterKat a răspuns:

Mergi la o sala de fitness, fa-ti un abonament si acolo o sa ai un instructor de fitness care te va ajuta sa iti rezolvi problemele.Si pentru ca exercitiile de la fitness sa aiba efect, poti sa consulti si un medic nutritionist pentru ca sa iti dea un regim alimentar adecvat tie. Nu te lua dupa toate prostiile de regimuri alimentare pe care le vei gasi pe Internet, du-te la un medic nutritionist pentru ca sa iti dea cele mai bune sfaturi! happy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Înotul consumă la dublu energia corpului.
Mare atenție și la mănânci.
Consumă lactate și brânzeturi degresate, carne slabă de pui-vită-pește, cereale, nuci-alune-semințe, pâine integrală, ceaiuri depurative, sucuri neacidulate, miere, zahăr brun din trestie de zahăr, ciocolată amară.
Mult succes.
Pa, pa.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ai putea s inkerki atletismul, akela te slabeste foarte repede j iti creaza un corp frumos in scurt timp sh mananca doar de 2 ori p zii timp de o saptamanawinkingsh inkearka sa fuki j dans modernwinking

| rodica_6923 a răspuns:

Inotu

| AllenTJ a răspuns:

Sala!

| Annitu a răspuns:

Voleylove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Inot, atletism, dieta echilibrata.

| kitiku a răspuns:

2 mese pe zi, ultima pe la 18.00, portii din ce in ce mai mici ( asa poti manca ce vrei), dans modern sau fitness

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Daca tie iti place mult sportul poti ajunge chiar si la performanta daca iti place cu adevarat... poti face voley, tennis -consumi foarte multe calorii...