| nikolettta a întrebat:

Ce spray pentru protectia parului impotriva caldurii de la placa imi recomandati? De unde il pot procura? Cam cat costa? Ce parere aveti de acel spray de la avon?
funda la cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| deeah2elen a răspuns:

laughing fix pe acela as fi vrut sa ti-l recomand, il poti comanda cu incredere.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Spray-urile astea de la avon, syoss, gerovital sunt bune, dar nu excelente. Daca vrei unul care chiar sa te protejeze de placa orienteaza-te spre cele profesionale de la tony&guy sau tresseme, wella dar astea se pot comanda numai de pe net.