| CatalinaCatyCaty a întrebat:

Ce spuneti.ceaiurile Sanye Antiadipose si sveltaflor de la fares ajuta la slabit? normanl pe langa o dieta sanatoasabig grindau fundita celui care ma ajuta... daca ati folosit ceaiurile mai bine:*:*:*:*va pupwinking

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Ceaiurile de orice fel sunt extrem de bune pentru slabit, dar si pentru mentinerea unei siluete de invidiat.
Eu iti recomand sa bei cat mai multe, dar sa nu te bazezi numai pe asta! O dieta echilibrata, cu un nr de calorii prestabilit pentru cate kilograme si in cat timp vrei sa dai joc, precum si practicarea exercitiilor fizice sunt obligatorii!

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Stiu ca ceaiul Sanye Antiadipose este destul de bun. Trebuie luat de 2 -3 ori pe zi, dar sa ai grija deoarece are efecte laxative. Si daca il iei pe acesta nu ai nevoie de diete, poti manca normal! Si nu este nici scump 10 -11 lei, il gasesti in orice farmacie.