| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Ce stil au unghiile tale acum?

Răspuns Câştigător
| blackfox a răspuns:

Azi am un nou stil.Nu stiu daca il stii.E stilul de dupa frecarea covoruluilaughing) nu ai vrea sa il vezilaughing

10 răspunsuri:
| Veroniquest a răspuns:

In urma cu o saptamana le aveam asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Dar acum:http://www.google.ro/......tp?/imgres
[ca marime ma refer:)]

| YoYoLicious a răspuns:

Sunt lungi si am desenat niste gargarite pe elehee hee

| BiaSiAtat a răspuns:

Vintage...Negru cu picatele roz.Este foarte tare cum vine pe unghie...

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Ale mele sunt rotundehappy Sincer ma mir cum am rezistat sa nu le rod:-s

| FacebookManiac a răspuns:

Buna
French.
Pa pa!

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Nu stiu cum sa le spun, un fel de Barbie - Disco - Pop.Sunt date cu oja roz pal, date cu foarte, foarte mult sclipici si pe deasupra cu foarte mult lac ca sa luceasa.Si nici macar nu am unghiile lungi.Sunt foarte scurte si arata foarte bine!

| Nolkyz a răspuns:

Rotunde happy

| Pufi1999 a răspuns:

Medii, un pic patratoase.

| Alyra a răspuns:

Casual. :-P
Sunt nelăcuite, lungi de vreo 5 milimetri, formă trapez(pătrat fără margini). Apropo:aşa le am 90%din timp.
Ale tale?

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Sunt taiate scurt-mediu si patrat cu colturi rotunjitewinking si stilul e /nu aveam ce face/ rolling on the floor.