| TheLocaKid a întrebat:

Ce stil de imbracaminte adoptati? :X funda kiss

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Lejer. Adica acum vara : o pereche de pantaloni scurti ( de blugi de ex ) un tricou si o pereche de sandale. Sau mai sport : niste pantaloni scurti un tricou si niste tenesi.winking funda? :*

6 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Stlul Casual si cel Vintage.Mi-le asortez singura, asta face un stil mai special.

| Classy a răspuns:

Unul cat mai placut DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE.Adica imi place sa combin culorile sezonului respectiv cu diferite accesorii si asa imi creez propriul stil.Adica NU vreau sa copiez stilurile astea emo... Te pup :*

| bogdanworld a răspuns:

Ia vezi pe www.fashion-star.ro cum arat :X

| YoppKidde a răspuns:

Larga, Crips in the Sky, Love C-walk

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Gothic-rock x3
or lolita day dreaming

| LiviuL a răspuns:

Cei de la LMFAO big grin prea geniali