| Mi16 a întrebat:

Ce stiti despre firma Diva Life Cosmetics?
Vreau mai multe detalii, de preferat de la un reprezentant/coordonator happy

2 răspunsuri:
| AdutzaAdde a răspuns:

Sunt destul de bune iar preturile sunt accesibile. Dar poate in poza ti se par mai mari dar de fapt au o cantitate mica si se termina repede dar acestea sunt cazuri mai rare, in fine, ele sunt bune

| ioanionel a răspuns:

Produsele sunt foarte bune mai ales in ce priveste raportul calitate pret! Ca si afacere este destul de buna si interesanta, mai multe detalii gasesti pe http://divalifecosmetics.wgz.ro/ de asemenea poti sa ma contactezi pe mess la ioan_ionel