| Mar a întrebat:

Ce sunt sutiene cu push up?laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| D A R i U t S s A a răspuns:

Sutienele care contin burete, ce iti ridica mai mult sanii decat cele obisnuite, sutienele care iti fac sanii mai maricei decat acelea clasice, fara burete happy

12 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Sunt sutiene cu burete. happy

| Bacemi a răspuns:

Sutiene cu buretel ca sa iti ridice sanii si sa para mai mari.

http://www.newgirl.ro/afla-totul-despre-sutienul-cu-push-up/

| Derye a răspuns:

Sunt cele care iti push up'eaza sanii.

| cretzufinish a răspuns:

Sunt sutiene care au prevazute pe interior un burete mai gros pentru a ridica putin privirile barbatilor mai sus :)) gen http://www.ladyshop.ro/images/Z/mare/Sutien-Nelly-2-49X74.jpg Papa

| 16.laura.16 a răspuns:

Pai un mod de a pacali baietiihappy

| Adelinesmile a răspuns:

Alea care ridica. ca sa para mai mari laughing

| pikco a răspuns:

laughing sutienele care au un fel de burete si fac sanu` sa arate mai marehappy asa ceva

| Ðida a răspuns:

Sutienele cu push up sunt sutienele care iti ridica sanii si ii imping spre mijloc creind un decolteu mai amplu mai rotund si mai sexy :>
Daca vrei sa afli mai multe da click pe http://www.121.ro/articole/art3501-totul-despre-sutien-p2.html

Sper ca am fost de folos :-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sutiene de agatat. Nu uita sa prevezi ceva pentru consolarea tipului ca dezamagirea va fi mare dupa ce-l vei da jos... Iti sugerez un pic de marijuana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa cumpar
?

| anonimgirl98 a răspuns:

BunahappySutienele cu push-up sunt acele sutiene care iti ridica sanii, ii apropie si ii fac sa para mai voluminosibig grinSper ca te-am ajutathappyPupicii:*