| DaciaRomania a întrebat:

Ce ținută o să alegeți pentru prima zi de școală?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O tinuta clasica, modesta si curata, ca mergi la scoala, nu la discoteca.
Blugi lungi, fara rupturi ca sa nu te trimita acasa, tricou sau bluza ori camasa alba, negra sau bleumarin. Adidasi, tenisi sau pantofi in picioare.
Fara machiaje, fara unghii si gene false, fara decolteuri si haine transparente.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pantaloni scurți și tricou. O sa lucrez de acasă cred că va fi aglomerat prin oras

| TimberWolf a răspuns:

Salopete, sapca si pantofi cu toc.

| DaciaRomania explică (pentru TimberWolf):

Întrebarea este pentru elevi...

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Si eu am pus o intrebare asemanatoare ca nu stiu ce blugi sa iau

| 47red a răspuns:

Eu una mi-am pregatit ceva mai casual, un tricou sau o camasa alaturi de o pereche de blugi si niste tenesi laughing (clasa a 11 a)

| NLS a răspuns (pentru 47red):

Si bretele. laughing