| geanyna19 a întrebat:

Ce tinuta sa am la balul bobocilor? o sa aiba loc pe 4decembrie, deci o sa fie cam frig afara.mentionez ca nu particip la miss si nu sunt nici foarte slabuta. fundita pentru cel mai util sfat

Răspuns Câştigător
| DeliaMarius a răspuns:

Iti recomand o rochita pe negru. Te poti schimba acolo daca ai unde, daca nu iti iei peste un paltonas pana ce ajungi in incapere.http://www.starshiners.com/ro/rochii/rochie-adorable-flavour-black

2 răspunsuri:
| AndreeaDeeuzta a răspuns:

Pai depinde ce culoare si cum iti place sa te imbraci. Nu avem toti aceleasi stiluri de imbracaminte. Uite cum zic eu sa te imbraci:
- cu niste colanti o bluzita mai lunga si poti adauga si niste machiaj, si esti gata! Sper ca te-am ajutat!

| Laura1402 a răspuns:

Daca nu participi, poti purta orice.La noi am vazut fete si in treninglaughing.Dar totusi, poti purta linistita o pereche de blugi cu niste botine/cizme, o bluza/pulover dragut si o geaca.happyDaca vrei sa fii eleganta poti merge in fusta sau colanti/jeansi skinny cu o bluza mai lunguta.Sau blugi si o camasa+vesta.hee heeNu este o regula cum sa te imbraci decat daca se da un "cod",de exemplu masti,sport, elegant.Dar cat timp nu se da, poti purta linistita ce doresti tu si ce crezi ca-ti vine cel mai bine.hee hee