| RalooKee a întrebat:

Ce tratament (demachiant, tonic si crema hidratanta de ex) pentru ten imi recomandati? Si sa fie prin supermarketuri. Funda

4 răspunsuri:
| lollypop14dragutza a răspuns:

Iti recomand ceva exterem bde bun eu demakiant folosesc de la elmiplant cel in sticla verde cu capac alb este super bun iar crema hidratanta este bine sa folosesti una grasa este foarte buna pentru ten eu o folosesc pe cea verde de la garnier cu capac alb amandoua sunt extrem d bune si ti le recomand se gaseste in orice supermarket cora auchan...crema este vreo 24 lei dar isi merita bani iar demachiantul este 15 lei cam asa! sper ca team ajutata ceao!

| ryxxGiz a răspuns:

de la Garnier sunt cele mai bune, in functie de ce tip de ten ai iti alegi gama(ten normal etc.)...dar ti'as mai recomanda si de la Nivea, Bioten sau Elmiplant

| lollypop14dragutza a răspuns:

Sati mai zic kv nu-ti lua d la bioten eu mi-am luat si l-am aruncat pentru ca nu e bun acum depinde nu stiu da nu ajuta mai ales maska d la bioten nici aia nu-i prea buna ma rog acum depinde de ten.de la garnier, nivea, si elmiplant sunt cele mai bune de la nivea este buna si crema d plaja succes!

| deeeeeeaaa a răspuns:

Incearca laptele nutritiv si demachiantul doina.il gaseste la suoermarket! am citi intr-un articol in care andreea marin a declarat ca ea cu el isi demachia tenul.am si eu si este f buna. costa pana in 10 lei happy. te pup. funda?big grin