| miha90z a întrebat:

Ce tratamente pentru acnee ( usoara ) imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incearca crema de la ivatherm akne-syt, dupa 1-2 saptamani deja vei vedea ca nu mai ai probleme cu acneea si poti folosi ca gel de curatate garnier 3 in 1, mie una imi place foarte mutl si ajuta la vindecarea si prevenirea aparitiei cosurilor.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu aveam un fel de cosuri doar pe frunte, am incercat diferite creme din comert si nu a functionat nimic asa ca m-am dus la medicul dermatolog, mi-a prescris o crema de la farmacie si dupa cateva zile de folosit crema, fata mea s-a curatat big grin acum am tenut aproape perfect si nu ma mai dau cu nimic
mergi si tu la medic

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Eu una am aceeasi problema ca tine. Eritroacnol sau Ivatherm.
Bafta!

| faramatania a răspuns:

Mai multe despre acnee și diverse remedii naturiste:
http://www.doctoracasa.ro/......urale.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivatherm Akne Syt sau Elmiplant Stop Acneea.

| FashionPink a răspuns:

O masca din miere si scortisoare sau pune pasta de dinti pe ele.