| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Ce trebuie sa consum mai mult pentru a avea unghiile mai tari?
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Calciu, in special si vitamine.
iti poti cumpara de la farmacie pastile pentru calciu si vitamine happy dau rezultate sa stii

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un ulei în care adaug nişte lămâie şi a dat rezultate.Nu mai ştiu cum se numeşte dar l-am luat de la farmacie.

| Gândac a răspuns:

Nu stiu ce trebuie sa consumi pentru a avea unghiile mai tari, dar sunt anumite lacuri care ti le intaresc. Sunt foarte bunebig grin

| andyeyes99 a răspuns:

Mult lapte pentru calciu.

| mihaela_8362 a răspuns:

Nu stiu ce ar trebui sa consumi, dar poti incerca sa incalzesti ulei intr-o tigaie, sau in orice altceva pui intr-o canuta de ex si iti bagi unghiile in ulei.Am auzit mai multe fete care au facut asta.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Multe proteine si calciu si fosfor

| Ilusion :X a răspuns:

Ulei de masline. Aplica putin cam de 3 ori pe zi (aplica si putina lamaie). Dimineata, La Pranz si seara.

Si crede-ma! Mama este manichiurista, de la ea am aflat informatiile