| ioana375 a întrebat:

Ce trebuies sa folosesc pentru a scapa de cosurile de pe spate?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Să te dai zilnic cu spirt, după ce faci duş.

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Si eu am aceeasi problema vreau sa incerc cu zeama de lamaie

| Kassandra1408 a răspuns:

Mibazon - este un unguent cu uz veterinar care costa in just de 6 lei. Contine 4 antibiotice, si este foarte bun pentru orice tip de acnee si rani.
Se curata portiunea de piele si se aplica intr-un strat subtire masandu-se zona. Nu te sperica, ca este putin cam grasa, dar foarte eficienta.
Mai poti aplica rivanol solutie dimineata. Urmeaza tratamentul 10 zile