| gya15 a întrebat:

Ce trenduri stiti pentru vara asta?

Răspuns Câştigător
| maraa_9303 a răspuns:

Inspirate de aici:http://www.mayra.ro/

2 răspunsuri:
| eu..sh doar eu a răspuns:

Despre haine stiu ca se poarta ff mult culoarea turcoazuluilove struck
de rest.thinkingbig grin
oriqm eu nu port hainele sh ce este in trend doar pentru ca sunt la moda...eu port ce imi place sh ce imi sta bine.nu pentru ca este la moda.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu stiu prea multe dar totusi incerc sa te ajut! Vara aceasta sunt la moda unghiile patrate. Cat despre haine, se poarta culorile cat mai vii si mai deschise, ca si stilul Power Flower!