| Awwwww a întrebat:

Ce tunsoare imi recomandati pentru ca parul meu sa aiba volum? Parul meu este lung si nu as vrea sa ma tund scurt, gen bob.

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Filat. daca el nu are volum nu prea ai ce sa-i faci in afara de tapat.

| Elly94sweet a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search (ii spui la frizerita :vreau asa)sau mai scurt ii spui sa-ti tunda calota foarte scurt.cum ar veni in mijlocul capului sa fie scurt.gen emo dar frumos. ceva asa: https://www.google.ro/......ps?/search

| lawll a răspuns:

Sunt produse pentru volum organice.Sau ceva mai sanatos este uleiul de ricin pentru volum, intarire si rezistenta a firelor de par si stimularea cresterii parului, il recomand.