| ~AleXa~ a întrebat:

Ce tunsoare mi-ar sta bine? Vedeti pozele mele pe http://alexia79.hi5.com Vreau sa imi schimb lookul si sa par total schimbata( as dori niste frizuri cu par lung, nu vreau unul scurt, sa fie un pic rock, emo si punk asa cum e potrivit pentru varsta mea 13 ani ca orice adolescenta). Astept sfaturi si linkuri. Si care este cea mai buna placa de par indreptat? Dau fundita...Va multumesc!

8 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Cea mai bune placi de indreptat parul sunt cele de la remington.Sincer mie una imi place cum iti sta asa. Te-as sfatui sa te tunzi pana deasupra umerilor cu un breton tuns in zig zag sau nesimetric si cu niste suvite blonde dar cu diferite tonuri de blond iar pe anumite suvite niste culori mai crazy.Sincer ti-ar sta super.Ai un par super si nu s-ar merita sa il strici pe o tunsoare bob sau scurta cel mai bine ar fi pana la umeri si filat cred indreptat si cu suvite si breton ai fi numai buna de agatat.

| alonet a răspuns:

Ai o fizionomie a fetei draguta... asa ca un indreptat de par pana la mai jos putin de umeri un inscarit pentru volum si fara breton, cu parul peste cap sau cu marginile rotunjite iti va evidentia frumusetea

| Anonoim a răspuns:

Cu breton si mai scurt putim mai jos de umeri

| Nu conteaza a răspuns:

@ lidiakim a zis ca nu vrea tunsori emo
cred ca ti ar sta bine cu o frizura gen rihanna thinking
sau niste suvite albastre, breton cum a zis si denisa
si poate o tunsoare in scari thinking sau gherute

| HoopaScz a răspuns:

Pai tunde-te in scari daca vrei, eu cred ca ti-ar sta bine si daca ai adauga breton pe un sfert de frunte :X

| DeyCj a răspuns:

Păi uite părerea unui băiat. Păi la vârsta ta eu zic că îi ok aşa cum ţi acum, mai ales dacă ţi-l întinzi un pic şi îl laşi desfăcut aşa natural.

| denisa_1235 a răspuns:

Alexa eu zic sa incerci sa iti faci breton pe toata fruntea si sa te indrepti cu placa. Total schimbatawinking.