| EllyCA a întrebat:

Ce tunsori se poarta in 2011?

8 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Ce idioata intrebare ai pus... cum adica ce tunsori se poartaa ca si in 2010 laughing nu vrei sa fi demodata asa-i? lasa ca uh oricum nu ai gusturi nici la haine sh nici la tunsori nu ai tunde-te cheala... se vedem ce zici dupa aia. oare o intrebare ceva gen " CUM SCAP DE GHELIE "? rolling on the floorrolling on the floor hai ca deja ma apuka rasu` prea tare. sh fac vreun infart de ras laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Andre a răspuns:

Auzi draguta nu mai da uh... voturi stupide ca nu uh faci legea pricepi? adica daca ai dat un stupid crezi ca ai rezolvat totulll. hai bby ca poate ma apuka nervi (sa nu zic cum. sau ce ) ca daca scot eu o perla de-a mea... ramai cu gura cascata laughing

| Andre a răspuns:

Vai...ce corecta esti sh cum vorbesti de parca esti sfanta... laughing

| EllyCA explică:

Da nu am dat nici un vot la aceasta intrebare!

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Iaute baa cate arfee si basiniii are smilee aiaa laughing) fata meaa laughing) ce nu suport euu fetelee cuuu arfeee lasateeeeelaughing)) nu stiu cum te mai suporti laughing)

| George007 a răspuns:

Capac laughing