| pysysexyshyrea a întrebat:

Ce tunsori se poarta in aceasta, toamna-iarna? eu am parul lunggggggg, cretttt, saten... si as vrea sa ma tund dar nu stiu ce se poarta!(am fata rotunda), ce tunsori sunt la moda acum? plsssssss sfaturii! pop, as vrea ceva... cu care sa atrag atentia tuturor baietilor,( sa le placa) va pwpa deea si astept cat mai multe sfaturii! pop.

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca te-as intalni mie mi-ar place sa ai parul lung, cret, curat si cu un miros placut.