| dulc3'maria a întrebat:

Ce tunsori se poarta la fete?love struckcare va place cel mai mult?love struck

Răspuns Câştigător
| Jolie_6609 a răspuns:

Din poza ta vad ca ai parul lung si de aceea uite un site pe care o sa gasesti coafuri / tunsori pentru parul lung : http://www.topsaloane.ro/_new_coafuri-par-lung.php :x.

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Va zic a suta mia oara: tunsorile nu sunt la moda.
Adica se poarte ce sta mai bine.Mergi la un stilist/coafor/ce vrei tu, si intreaba acolo. Iti da si un catalog si te decizi tu ce iti place, el/ea iti va zice daca iti va sta/sa nu bine.

succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa incerci sa probezi tunsori online atasate pe poza te. gasesti 2 programe super pe www.topsaloane.ro Au si make-up online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geara

| ainaw a răspuns:

Http://www.pozetunsori.com vezi aici.