| candy_2919 a întrebat:

Ce ulei pot sa folosesc inainte sa imi intind parul cu placa, sau ce crema... ce marca, de unde pot sa cumpar, dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| dynasmile21 a răspuns:

Buna eu asta folosesc, daca imi intind parul sau daca il fac ondulat :
http://media.haircare.ro/......e_3_39.jpg
poti sa cumperi de la coafor sau de pe net
Mai folosesc de la got2b:
http://bi.gazeta.pl/im/5/5060/z5060675X.jpg tot pentru placa. Mie personal imi place mai mult asta.

7 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu pe asta il folosesc pe mov http://www.kallos.ro/......r-c34.html si am dat 18, 5 ron pe el.

| iuliaoprea a răspuns:

SATINIQUE Hi Gloss Serum conferă strălucire tuturor tipurilor de păr. Poate fi utilizat înainte sau după coafare, pe părul ud sau uscat.
• Conţine Sistemul de Infuzie cu Ceramide care penetrează firul părului regenerând structura degradată a acestuia
• Conferă imadiat strălucire tuturor tipurilor de păr, în special părului uscat, coafat des, tocit sau îmbătrânit
• Combinaţia de diferite tipuri de silicon conferă strălucire şi catifelare
• Fiecare fir de păr este protejat, vârfurile despicate devin mai catifelate iar suprafaţa firului de păr este protejată împotriva pierderii lipidelor
• Poate fi utilizat înainte sau după coafare, pe păr umed sau uscat
• Testat anti-alergenic
• pH echilibrat
• Sistemul de Infuzie cu Ceramide conţine ceramide special create, care sunt identice cu cele care se găsesc în păr în mod natural
• Formula delicată nu îngraşă părul. Fără reziduri. Lasă părul catifelat şi uşor de coafat.

• Risc redus de iritaţii şi alergii.

Sau:
Spray pentru coafare SATINIQUE Sculpting Spray Gel asigură fixare medie către maximă pentru toate tipurile de păr şi pentru toate stilurie de coafare, udă sau uscată. Mai uşor decât gelul, adaugă formă şi volum fără a rigidiza părul.

* Protejează părul de deshidratarea cauzată de coafarea cu aer cald
* Asigură un păr frumos
* Revitalizează buclele sau permanentul
* Nu usucă părul
* Reduce riscul apariţiei iritaţiilor şi alergiilor
* Protejează părul de degradare şi reduce riscul estompării culorii

* Conţine un agent de îngrijire, derivat din planta Limnanthes Alba, şi ecran de protecţie solară
* Conţine agenţi de hidratare
* Coafură rezistentă în timp
* Gel fără alcool
* Testat alergenic
* Conţine protecţie UVA/UVB

Contact: black_rose_admirer. Produse cu garantie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de la kallos:d te dai pe varfuri si te usuci ff putin cu feonul apoi te intrepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca e bun uleiul de masline. Il aplici pe par si il lasi timp de 1h iar apoi iti faci un dus dupa care ti-l intinzi cu placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc uleiul de la kallos...cu cristale.sunt multumita ce sa zic...:*

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Daca vrei ca parul sa nu ti se distruga asa rau iti recomand o placentatongue care se aplica dupa ce te speli pe caphappy...