| Optima a întrebat:

Ce va fi in moda anul acesta. primavara-vara?

1 răspuns:
| Clauditza21 a răspuns:

Nuanţe fructate, culori solare, detalii din dantelă, croiuri dulci, feminine şi combinaţii insolite.
rochiile scurte, vaporoase, detaliile din dantelă pe talie, materialele animal print în alte nuanţe, trench-urile şi cămăşile corai, înnobilate cu nasturi supradimensionaţi, compleurile din denim cu căptuşeli vesele.

Transparenţă, degradeuri şi detalii cu funde, creaţii minimaliste, impecabil tăiate, Rochii mini, satinate, cu borduri late în partea de jos ori pictate, cam astea sa poarta in 2011