| geanina3 a întrebat:

Ce vopsea de sprancene stiti. as vrea sa ma vopsesc rascata-spre negru in cap, si la mine sprancenele sunt mai rare, si am inteles ca daca le vopsesc negre sau maro inchis vor parea mia dese. ce vopsele stiti. p. s.: nu kallos, am auzit numai pareri rele. funda big hug (si scrieti si cantitatea si pretulwinking

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand vopseaua Henna pentru sprancene (eu cu asta le vopsesc), costa cam 6 lei si iti ajunge sa te faci cam de 4-5 ori.Sunt de la mai multe firme, eu o folosesc pe cea din imagine.
http://www.alesi.ro/henna-vopsea-sprancene-maro-verona/183.htm
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| halo44_8009 a răspuns:

Foloseste syos este destul de scump cam35lei dar merita