| bebitzicaRea a întrebat:

Ce ziceti ca miar sta mai bine? cu parul ondulat sau intins? eu am ramas cu ideea de intins. voi ce credeti? merci anticipat

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai acum depinde de forma fetei tale. http://www.divahair.ro/......orma_fetei

Si ca sa raspund la intrebarea ta eu prefer parul intins cu putin volum si niste onduleuri lejere, adica si si:)

| 10011993 a răspuns:

Mie imi place cu parul intins:*

| Biu90 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu parul intins:d. Cred ca o fata e frumoasa oricum dar eu prefer intins