| bombonix a întrebat:

Ce ziceti... ce idei de coafuri pentru mers la scoala imi dati si mie...in afara d coada de cal, si d`astea clasicebig grin

5 răspunsuri:
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

@Fitza ti-a dat niste sfaturi utile.
Pai. un Channel, la care poti adauga ceva diferit zilnic, cum ar fi : coada intr-o parte sus, coada sus pe centru, parul lasat desprins, doua cozi impletite, dar nu asa regulat, ci... mai liber, relaxat. Poti incerca sa-ti lasi parul desfacut iar parului din fata sa ii faci diferite chestii prinzandu`l in diferite moduri cu o agrafa.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

| Andr33a_7806 a răspuns:

Mie imi plac mult coafurile acestei fete. Sunt simple de facut si rapide.
http://www.youtube.com/user/bubzbeauty?blend=1&ob=4#p/a/u/2/r_2E1jg06_0