| LikeABossBaby a întrebat:

Ceai de lemn dulce pentru cresterea sanilor?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Silicoane pentru marirea sanilor si atat.

| RobyK2 a răspuns:

Pentru "cresterea" sanilor poti fie sa-ti incepi viata sexuala mai devreme, pentru o dezvoltare mai rapida (nu se intampla tuturor, depinde de organism), fie sa mai astepti, unele fete se dezvolta mai greu. Ceea ce am scris pana aici este in cazul in care ai pana in 16-17 ani, in caz ca ai trecut de varsta asta si ti-ai inceput viata sexuala, nu ramane decat siliconul.

P.S.: Daca iti pui silicoane, vino sa le testez eu.

| faramatania a răspuns:

Lemnul dulce, este un hormon natural de excepţie.Are un spectru foarte larg de tratamente, printre altele, este indicat în creşterea si redobândirea fermităţii sânilor.În acest sens se fac tratamente cu tinctură de lemn - dulce, începând cu ultima zi a ciclului menstrual.Are şi contraindicaţii de aceea e bine să citeşti mai jos:
http://www.formula-as.ro/......dulce-5583

| cat a răspuns:

Daca ar fi atat de simplu medicii esteticieni ar da faliment si toate mandrele ar avea bust XXL.