| diaa a întrebat:

Ceao`feteloor :*! Ati putea sa ma ajutati in legatura cu ceva sfaturibatting eyelashes? Deci in fiecare zi ( rar cand nu ) ies afara cu prietenu. si deja nu mai stiu cum sa ma imbrac straight face nu prea mai am idei. El zice ca ma imbrac foarte fain, imi zice de multe ori asta, dar mi s-au epuizat ideile whistling. Si inca o treaba : aranjatul parului. Nu stiu cum sa-l mai aranjez sa arate cat de cat altfel :d. De obicei il indind si arata bine darr thinking Ma puteti ajuta si pe minebatting eyelashes? Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Vai de p*** noastra, canta cucu-n coasta!
Ce-i aici? Nu vad decat abrevieri si pociri de cuvinte. Nu mai vorbesc de puhoaiele de emoticoane.
Inainte de "b" si "p" nu se pune niciodata "n", ci "m". Regula invatata in clasele primare, dar ma scuzi, ai "preten".
Atentie, aceasta-i generatia ce urmeaza sa ne reprezinte. Par intins cu placa, machiaj strident si exprimare tipica messengerului, dar nu ezita sa sara de fund in sus cand le spui adevarul.
Nu stiu cum poate sta acel baiat langa o diva agramata, poate sunt un arierat, poate e la moda diva oligofrena.

11 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

De imbracat, eu zic sa te imbraci normal si sa pui baza pe accesorii. La par, eu imi impletesc pe o parte coada. Iti duci parul in cealalta parte si il impletesti. Arata super fain si + ca se si poarta. Poti sa iti bagi cateva bucle in el sau pur si simplu, daca ai parul mai lung, sa iti faci o coada de cal.

| Floreenofficial a răspuns:

Numai fetele sa te ajute?sad
Da, din ce vad se vede ca esti mereu intr-o cautare/schimbare.Ai mereu nevoie de ceva nou.Asta e bine!laughing
Scoate hainele si asorteaza-le, uita-te in oglinda si vezi ce e mai potrivit.La fel si cu parul laughing
Joaca-te cu el!

| mihaibrasov a răspuns:

Ia du-te tu murdar imbracata si nearanjata. Daca te iubeste, te va placea oricum.

| Anne_1755 a răspuns:

Cati ani ai?laughing12?

| diaa explică:

Multumesc celor ce mi-ati dat niste raspunsuri folositoare :*. Si nu ma lua tu pe mine (stie cine o scris) cu ortografia bine? Scriu cum vreau ok? Eu am intrebat ceva nu te-am pus sa-mi corectezi mie scrisu! Si cred ca am scris destul de corect. Mai uita-te un pic cum ai scris tu si mai povestim! Si auzi ca ma dau mare ca am preieten rolling on the floor)! Tu fata sau ce. i fibatting eyelashes n-ai tu treaba cu astea bun? Daca altii se lauda si nu stiu sa-si tina papagalu nu inseamna ca fac la felbatting eyelashes. Si specific ce vreau eu in intrebare clar? Vad ca altii au putut da un raspuns folositor si fara prea multe detalii de la mine! Aa si fa-ti tu creasta verdewinking ok? Nu mai zic unde oh go on.

| diaa explică:

Lasa ca sti tu cand se aplicabatting eyelashes. rolling on the floor) Deci n-are rost rolling eyes. call meu Ciuss.

| Dorinel a răspuns:

De fel "lumea" trebuie sa te placa cum esti tu nu dupa cum te imbraci... happy

Sincer am vazut ca se mai poarta casual, funky (:

Acum fie intre noi sunt inebunit dupa fetele care se imbraca casual si nu ca as fi vreun obsedat dar nu stiu ma atrage stilul happy

| xFaith a răspuns:

Ai putea sa te impraci altfel:
-fusta de blugi cu colanti si un tricou din ala mai fain
-In blugi skinny si cu un maieu cu bretelute
-plugi 3 sferturi si tricouri/maieuturi mai lungi si incretite
-rochite vaporoase
-pantaloni scurti cu un tricou din ala mai scurt

Aranjatul parului:
-poti sa iti dai cu spuma si iti va face parul cret...
-poti sa ti`l pui pe bigudiuri
-sau sa ti`l ondulezi cu ondulatorul...
-sau sa iti impletesti parul in codite iar apoi sa le desfaci si sa iti lasi parul desfacut
-incearca 2 codite (in josul parului)

succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum am putea sa iti zicem noi cum sa te imbraci? Te imbraci cu ce ai, eventual ti-am putea da cateva sfaturi ce sa iti cumperi. Parul - iti poti face o creasta punk verde, o sa fii unicat daca nimeresti bine verdele. Nici macar nu ai zis cat de lung este, daca e mai des, mai rar, etc.
Probabil vroiai sa te mai lauzi ca ai prieten cu care iesi in fiecare zi si cate complimente iti face. Esti o diva asa cum esti, nu e nevoie sa mai faci nimic. Doar asta vroiai sa auziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Grow up "un pic" si vorbim dupa, poate cand o sa ai si tu ce e necesar sa iti faci creasta "acolo"winking
PS: bine ca ai luat in considerare sfatul celui/ei de mai sus cand zicea ceva de inainte de p si b... pacat ca nu stii cand se aplica laughing

| Chocolate Addicted a răspuns:

Bravo, Lexa! Aşa trebuie să le zicem tuturor care nu ştiu să respecte biata noastră limbă!