| Diuta a întrebat:

Ceau:* Ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi, vreau sa obtin mai mult volum la par, dar de la radacina.Am parul lung si nu vreau sa ma tund, il mai tapez, sau il impletesc. Vreau un par frumos si sanatos, plin de volum, help melove struckpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Pt volum de la radacina parului exista o pudra, chiar ieri am vazut la Kaufland, la raionul de fixative si spume pentru par. E un recipient micut si costa in jur de 18 ron.

| glamvintage a răspuns:

Daca parul este lung si drept, volum nu prea poti obtine, daca reusesti, va tine foarte putin!
XOXO

| kattyk a răspuns:

Pentru a rezolva problema cand iesi in oras sau pentru o ocazie speciala, usuca-te cu feohn-ul cu capul in jos si insista pe radacina, apoi fixeaza cu un spray fixativ nu foarte puternic, care confera si elasticitate, insa cum spuneau si restul...nu prea ai ce sa faci. fara sa-ti strici parul mai ales...incearca la un magazin de naturiste vezi ce gasesti.

| akta a răspuns:

Ciao!